TÜM EBAT VE ÖLÇÜLERDE BASKILI BASKISIZ POŞET İMALATI YAPILIR

Taşıma Torbaları

Tekstil taşıma torbası olarak sunduğumuz ürünlerimizde dün olduğu gibi bugünde kalitemizden asla taviz vermeden talepleriniz doğrultusunda ürünlerimizi üretmekteyiz. Bu doğrultuda siparişlerinizi verdiğinizde mutlaka firma temsilcilerimizi aradığınızda farkımızı göreceksiniz..

Farklı modellemelerimizle ürünlerinizi en güvenli şekilde saklayabilmeniz noktasında farklı renk seçenekleri ile de farklılığımızı bizzat tartarak göreceksiniz. Acil siparişlerinizi de dilediğinizde sabah saatlerinde bildirdiğinizde eğer elimizdeki diğer ürünlerimiz acil değilse sizlerin siparişlerinizi öne alarak sizlerin olarak tekstil branda torbası ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz. Tekstil taşıma torbası olarak boyutları ve özellikleri noktasında bir çok farklı kriter olduğunu hatırlatarak sizlere en uygun boyut hangisi ise durumu bizlere aktardığınıızda bütün problem çözülecektir.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0