TÜM EBAT VE ÖLÇÜLERDE BASKILI BASKISIZ POŞET İMALATI YAPILIR

Kargo Poşetleri

İnternet satışları ile artık hayatımızda büyük yer kaplayan kargo dolaşımı aslında esnafımıza büyük bir reklam fırsatı veriyor. Kargolarınızı kendi marka logonuz, iletişim bilgileriniz ve sloganlarınızın basılı olduğu size özel kargo poşetleri ile göndermek markanızın akıllarda kalmasına büyük yarar sağlayacaktır. Küçük maliyetlerle en büyüklerin yolundan gidebilirsiniz. Siz de markalaşma yolunda üretici ve profesyonel bir ambalaj sağlayıcısı ile çalışın.

Hem ucuza hem doğru şekilde yapılmış hem de zamanında teslim edilen baskılı kargo poşetlerinizle satışlarınızı arttırın. LDPE malzemeden üretilen kargo poşetleri günümüzde sadece kargo ve kurye şirketleri tarafından kullanılmayıp birçok alanda tercih edilmektedir. Üniversite ve özel okullar için sınav poşeti olarak kullanılmakta, kurumsal ve butik şirketler müşterilerine tüm gönderilerde bu markaya özel baskılı kargo poşetlerini özellikle kullanmaktadırlar. Markalaşmanın öneminin her geçen gün arttığı bu dönemde büyük küçük tüm firmalar marka değerlerini yükseltmek amacıyla bu özel kargo poşetlerini talep etmektedirler.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0