TÜM EBAT VE ÖLÇÜLERDE BASKILI BASKISIZ POŞET İMALATI YAPILIR

Atlet Poşetler

Yasaya uygun 15 mikron poşet şeffaf hışır atlet poşet ve 15 mikron altı şeffaf hışır atlet poşet üreticisi olarak, mini boy şeffaf hışır atlet poşet, küçük boy şeffaf hışır atlet poşet, orta boy şeffaf hışır atlet poşet, büyük boy şeffaf hışır atlet poşet, battal boy şeffaf hışır atlet poşet, jumbo boy şeffaf hışır atlet poşet, hantal boy şeffaf hışır atlet poşet üretiyoruz. Şeffaf hışır atlet poşetler bir taşıyıcı kulp ile yapılır. Körük eklenerek de hışır atlet poşete yük taşıması için hacim kazandırılır.

Plastik naylon poşetlerin birçok kullanımı vardır. Şeffaf hışır atlet poşetin kolları olan bir atlet taşıyıcı çanta olduğundan, genellikle bakkal poşeti, market poşeti, fırın poşeti, pastane poşeti, şarküteri poşeti, manav poşeti olarak alışverişte kullanılır. Şeffaf hışır atlet poşetlerin hammaddesi, HDPE, LDPE ve LLDPE içeren polietilendir. Şeffaf hışır atlet poşetlerin üretim sürecinde, müşteriye özel renk ayarlamak için masterbatch ekliyoruz. Böylece siyah hışır atlet poşet, beyaz hışır atlet poşet, yeşil hışır atlet poşet, sarı hışır atlet poşet, kırmızı hışır atlet poşet, mavi hışır atlet poşet üretebiliyoruz. Normal olarak, polietilen film açık ve şeffaftır.

YORUMLAR

Ad Soyad :
E-posta :
Puanla :
Yorum (*) :
UYARI! 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
v1.2.0